pátek 26. prosince 2014

Moje Vánoce - jídlo

Ahoj všichni,
dnes je pátek a to znamená, že bych měla napsat článek. Jelikož se mi nashromáždilo pár fotek jídla z Vánoc, rozhodla jsem se udělat takový random. Všichni víme, že vánoční období je obdobím přejídání, lenošení, ale hlavně je všude hodně nezdravého jídla. Ani já jsem nebyla výjimkou a jestli jste četli článek o mém záchvatovém přejídání, tak vám může být jasné, že ani tentokrát se to bez toho neobešlo. Ale co se dá dělat. Od Nového roku mám v plánu se pustit pořádně do cvičení a zdravé stravy a možná si udělat i nějaký ten detox.
Pokud jste na dietě nebo vám všechno to jídlo už leze krkem, tak doporučuju se na fotky nekoukat. Jen na vlastní nebezpečí.
 cukroví...to doma nechybí :D 
 ovesná nechybí ani o Vánocích 
 reese´s ♥
 pořád jíme ryby :D

 jeden z dárečků :) zatím nestrádám :D
 další vánoční ovesná, tentokrát i s čokoládovými pralinkami

Napište mi do komentářů, jak jste strávili/trávíte svátky, jestli jste taky podlehli přejídání atd. Nebudu vám ještě přát šťastný nový rok, protože doufám, že se vám do té doby ještě ozvu. :)

10 komentářů:

 1. Mňaaam! Vypadá to všechno úžasně! Já už jsem s cukrovím skončila a ode dneška už jedu zase zdravě! :) Ale cukroví jsem se přežrala pěkně :D
  http://fitlucy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Vše vypadá skvěle :) ty čokoládový košíčky nám dala paní sousedka a všechny jsem je snědla sama! :D Nejlepší cukroví!! :)
  the-biggestfear.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Samé mňamky! cukroví vypadá skvěle! já jsem letos měla jen pár kousků. Nejradši mám úly.
  BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 4. Mmm všechno vypadá naprosto úžasně! :) Dostala jsem z toho akorát tak hlad. :D
  Já se naštěstí moc nepřejídám. Když už se cpu, tak je to hlavně mandarinkami .. takže by se ze mě kulička stát neměla. :D :)
  Janie Reinde

  OdpovědětVymazat
 5. Po tom všem pečení a užírání cukroví jsem se těšila na chlebíčky, mnam :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ty víš jak mě naštvat žéé? :D :D Hlavně těma Reese's (pro tvou informaci, žádné mi nedorazili :( .. :D Asi si je budu muset udělat dřív, než odjedu. :D
  S přecpáváním to bude dobrý, jsou Vánoce, s tím nic moc nenaděláš :) A po novým roku bude všechno fajn!! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to vypadá úžasně! Ale držím se:D
  difdirections.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Vanoce travim u babicky, takze o prejidani neni nouze (bohuzel):D ale kdo by odolal vsem tem pernickum, rohlickum, lineckym a dalsimu cukrovi? Plus k obedu kachnicka.. :D

  carolinegrey.blogspot.cz :)

  OdpovědětVymazat

Za každý Váš komentář jsme moc rády! :)